Başakşehir pimapen cam tamiri

Başakşehir pimapen cam tamiri Başakşehir pencere tamiri Başakşehir çift acılır tamiri Başakşehir üsten açma tamiri Başakşehir winsa pimapen tamiri Başakşehir pimapencileri Başakşehir pvc tamiri Başakşehir pvc tamiri Başakşehir pimapen servisi Başakşehir fıratpen tamiri Başakşehir egepen tamiri Başakşehir balkon pimapen tamiri Başakşehir pencere cam tamiri Başakşehir pencere modelleri tamiri Başakşehir pvc tamircisi

Encok ihtiyacımız olan pimapen kapı pencere Hayatımızda Vazgeçilmemiz olan kapı pencereler evlerimiz gözleridir Encok Evlerimizde kullandığımız pimapen pencere kapı sistemleri evlerimizde olmassa olmaz dediğimiz pimapen kapı pencere ihtiyacımız olan bir pvc ürüdüdür Hergün evimizde okjijen hava sirkülasyon hava almak için kapı pencerelerimizi kullanıyoruz

Evimizi havalandırmak için hergün içersinde mutlaka kapı pencerelerimizi kullanıyoruz çünki evlerimiz için kapı pencerelerimiz önemi cok büyüktür hayatımızda renklendiren kapı pencerelerimiz güzellik katar yaşantımıza

Bizde istanbulpimapen firması yetkili bayisi olarak istanbul avrupa ve asya anadılu yakasında hizmetler veriyoruz 1997 yılından bugüne kapı pencere bizimö işimizdir herzeman için pirensiplerimizden biri ilk olarak müştreri menmuniyeti kaliteli işcilik gününde montaj iş teslimatı yapıyoruz Firma Adı Eserlerpen Olrak kurulmuş 1997 yılından bugüne pvc hizmetleri veriyoruz Pimapen egepen winsa pimapen erpen pakpen adopen gibi pvc markaları müşterimizin isteğine göre pvc markaları elimizde mencuttur

Bazen müşterimiz ben pimapen istiyorum veya egepen istiyorum veya fıratpen istiyorum diya tabirde bulunuyo çünki atıyorum yıllar önce balkonunu pimapenle kapattığı için düngün işçilik yapan ustalar müşterimizin aklında kalabiliyor her markanın kendine göre bir güzelliği vardır hep pvc ürünüdür önemli olan her zeman için düzgün işciliktir

Artık Sonbahar geldi kış başladı doğuya kar yağmaya başladı soğuklar baya bir kendini göstermeye başladı tabi insanlar havalar soğuduğu zaman ihtiyacımız olan evlerimizde pimapen kapı pencere ürünleri Bakım tamir tadilat ayar izalasyon çekomastik silikon çekimlerimizi yapmalıyız çünki

kışın soğuklardan koruna bilmek için ihtiyacımız olan evlerimizde kapı pencerelerimiz ayar bakım mutlaka yapılmalıdır eletirik faturası doğalgaz faturalarımız yüksek gelmesin diye evlerimiz ihtiyacı olan pvc ürünlerimiz ayarları yapılmalıdır

Başakşehir Pimapen Tamiri, yaptırırken teknik konular hakkında tam ve doğru bilgi akışını siz değerli müşterilerimize birebir anlatmaktayız. Şu an piyasadaki bir çok kişi pimapen işi yapan yetkisiz firmalar bulmaktadır. Pimapen işi yaptırırken dikkatli bir araştırma yapmalı ve size en yakın bir bayi ile çalışmanızı tavsiye etmekteyiz.

Başakşehir Pimapen Tamiri, neden size yakın bir bayii?, Pimapen pencere sistemleri yazı kış hava sebeblerinden dolayı ve kullanıma bağlı etkenlerden ötürü ayarlanması gereken bir pvc sistemidir. Örneğin evinizin pimapen doğramaları değiştirdiniz ve belli bir zaman aralığı geçti ve pencerenizin ayarı bozuldu yada kapınızın kilitlenmesi sıkıntı yarattı.

İşi yaptırdığınız pimapen bayisi uzakta ve geliş süresinin bir haftayı bulacağını söyledi ne yapacaksınız? İşte size yakın bir pimapen bayisi ile yola çıkmış olsaydınız günü birlik müdehale eder ve pvc tamiri sorununuzu giderirdi.

Biz ESERLERPEN pimapen bayisi olarak hemen yanıbaşınızda ve kendi yerimizde olmanın ayrıcalığını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Pimapen pencere sistemleri kentsel dönüşümün hız kazandığı   Başakşehir özellikle son çıkarmış olduğu pimapen modelleri ile yeni mimari yapılarda oldukça zenginlik kazandırıyor ve yeni ev sahibi olanlara soğuk kış aylarında tasarruf kazandırarak giderlerini en aza indiriyor ve tasarruf etmelerini sağlıyor…

Başakşehir Pimapen Tamiri fiyatları metretül olarak hesaplanmaktadırlar metretül fiyatlarımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 16 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır. Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl olarak hesaplanmaktadır.

Pimapen Tamiri   Başakşehir fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır. Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl olarak hesaplanmaktadır.

Pimapen   Başakşehir Tamiri fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır. Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl olarak hesaplanmaktadır.

Başakşehir Pimapen Servisi fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır. Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl. Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl olarak hesaplanmaktadır.

Gelişen teknolojinin biz insanlara vermiş olduğu en önemli öğelerinden biri internet kullanımının kolaylığı. Artık bir ürün alırken yada satarken internet aracılığı ile işlemlerimizi yapıyoruz. Evlerimizin bir çok alanına yenşi bir ürün aldığımızda önceliğimizi evlerimize en yakın olan mağazalara veriyoruz.

Pimapen yaptırırken de bir çok müşterimiz internet aracılığı ile evine en yakın pimapen bayileri ile temas kurmaktadır. Bu firmaların bir çoğunun vergi levhası dahi bulunmamaktadır. Dikkatli olmanız gerekmektedir.

Biz ESERLERPEN Fatih da kurmuş olduğumuz pimapen imalatmız ve showroomlarımızla 2007 den bu yana şahıs firması olarak hizmet vermekteyiz. Hiç peşinatsız pimapen modellerimizi hangi marka isterseniz yapıyor ve montaj uygulamasını kendimiz bizzat yaparak sorunsuz teslim ediyoruz.

Başakşehir Pimapen Tamiri, olarak   Başakşehir Pimapen Tamiri, pencere ve kapı sistemlerinde arzalı pimapen tamir’lerinizi garantili işçiliğimiz ile yapmakta olduğumuzu hatırlatmak istiyoruz. Yapmış olduğumuz pimapen tamiri işlerimize 5 yıl işçilik ve aksesuer garantisi veriyoruz…

PIMAPEN S-6000 QUADRO

Adından da anlaşılacağı gibi 6000 seri yani genişliği 6 cm yani 60 mm’dir. Yandaki resimde gördüğünüz üzere 4 odacıktır. İçeriden ve dışarıdan çift contalıdır. Peki bu contalar ne işe yarar. Conta diğer adı ile fitiller pencere kapandığında tam basarak hava geçişini kapatır. Yani hava dıştakinden geçse içte ki fitilden geçmez. Genel olarak tüm pvc pencere ürünlerinde bu özellik vardır. Fitil değişimi yani conta değişimi yapılabilmektedir.
Aslında 6000 seri tedavülden kalktı diyebiliriz.

Artık 70mm ‘lik seriler ön planda olduğu için ve aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az olduğu için kimsenin tercihi olmuyor.

Pimapen S-7000 Horizon

Piyasada en çok tercih edilen ve bir usta olarak tavsiye ettiğim kaliteli ve gayet yeterli bir ürün diyebilirim. 7000 seri yani 7 cm profil genişliği 2.5m metre kalınlığı var. İç ve dış contalı bu ürün piyasada ki bir çok üründen daha kalitelidir.

Pimapen plastiği yani pvc profili gerçekten diğer markalara göre daha iyi daha kaliteli bunu kullanan montajını yapan bir usta olarak söylüyorum. Ve 7000 seri olan bu horizon serisini sizlere tavsiye ederim.

Pimapen S-7000 Maximus

Fabrikada ki ustamızın deyimi ile gerçek pimapenin kendisi bu seriymiş. Bize göre ikiside 7000 ve tek farkları görünüşü. Ancak işi gerçek ustasından dinlediğimiz zaman maximus çok daha kaliteli olduğunu anlıyoruz. Horizon ile maximus farklarından biri profil et kalınlıkları. Horizon 2.5mm maximus ise 3mm. Maximus serisinde kullanılan pvc profil kalitesi a sınıfı yani 1. sınıf tamami ile kaliteli bir ürün. Pimapenin kendisi bu diye boşa demiyor ustamız. Ayrıca piyadaki en estetik ürün.

Tabi fiyatı bir dairede 500 tl civarı daha yüksek gelebilir. Ama senelerde kullanılacak bir üründe değer. Bu zamanda 1-2 yıl kullanacağımız telefonlara bile 1.500 – 2000 tl veriyoruz. Neden evimize yaptıracağımız pencere vermeyelim.

Pimapen S-7500 Fantasia

Resimde gördüğünüz günü iç, dış ve ekstra olarak ortasında bir conta daha var. Açıkçası diğer tüm modellerden çok daha hoşuma giden bir model.

Görünüm olarak değil. 7500 seri yani 7.5 cm genişiği olmasının yanı sıra ekstra olarak ortada conta olması yalıtıma büyük katkı sağlamaktadır.

Kısaca bu yazımızda sizlere ürünlerden ve pimapen fiyatlarından bahsettik.

Encok ihtiyacımız olan pimapen kapı pencere Hayatımızda Vazgeçilmemiz olan kapı pencereler evlerimiz gözleridir Encok Evlerimizde kullandığımız pimapen pencere kapı sistemleri evlerimizde olmassa olmaz dediğimiz pimapen kapı pencere ihtiyacımız olan bir pvc ürüdüdür Hergün evimizde okjijen hava sirkülasyon hava almak için kapı pencerelerimizi kullanıyoruz

Evimizi havalandırmak için hergün içersinde mutlaka kapı pencerelerimizi kullanıyoruz çünki evlerimiz için kapı pencerelerimiz önemi cok büyüktür hayatımızda renklendiren kapı pencerelerimiz güzellik katar yaşantımıza

Bizde istanbulpimapen firması yetkili bayisi olarak istanbul avrupa ve asya anadılu yakasında hizmetler veriyoruz 1997 yılından bugüne kapı pencere bizimö işimizdir herzeman için pirensiplerimizden biri ilk olarak müştreri menmuniyeti kaliteli işcilik gününde montaj iş teslimatı yapıyoruz Firma Adı Eserlerpen Olrak kurulmuş 1997 yılından bugüne pvc hizmetleri veriyoruz Pimapen egepen winsa pimapen erpen pakpen adopen gibi pvc markaları müşterimizin isteğine göre pvc markaları elimizde mencuttur

Bazen müşterimiz ben pimapen istiyorum veya egepen istiyorum veya fıratpen istiyorum diya tabirde bulunuyo çünki atıyorum yıllar önce balkonunu pimapenle kapattığı için düngün işçilik yapan ustalar müşterimizin aklında kalabiliyor her markanın kendine göre bir güzelliği vardır hep pvc ürünüdür önemli olan her zeman için düzgün işciliktir

Artık Sonbahar geldi kış başladı doğuya kar yağmaya başladı soğuklar baya bir kendini göstermeye başladı tabi insanlar havalar soğuduğu zaman ihtiyacımız olan evlerimizde pimapen kapı pencere ürünleri Bakım tamir tadilat ayar izalasyon çekomastik silikon çekimlerimizi yapmalıyız çünki

kışın soğuklardan koruna bilmek için ihtiyacımız olan evlerimizde kapı pencerelerimiz ayar bakım mutlaka yapılmalıdır eletirik faturası doğalgaz faturalarımız yüksek gelmesin diye evlerimiz ihtiyacı olan pvc ürünlerimiz ayarları yapılmalıdır

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*