ataköy pimapen tamiri

Bağcılar Pimapen Tamiri

ataköy Pimapen Tamiri ataköy Pimapen Tamiri ataköy Pimapen Tamiri ataköy Pimapen Tamiri ataköy Pimapen Tamiri ataköy Pimapen Tamiri ataköy Pimapenciler ataköy Pimapenci ataköy Pimapen kapı tamiri ataköy Pimapen pencere tamiri ataköy Pimapen ispanyölet değişimi ataköy Pimapen tamircisi ataköy Pimapen bayi ataköy Pimapen fiyatları ataköy Pimapen fiyat listesi ataköy Pimapen bayileri ataköy Pimapen servisi ataköy Pimapen servisleri ataköy Pimapen üretici bayi ataköy Pimapen balkon kapatma ataköy Pimapen pvc pencere tamiri ataköy Pimapen kapı ayarı ataköy Pimapen fitil değiştirme ataköy Pimapen  fitilleri ataköy Pimapen giri contalar satan yer ataköy Pimapen pencereci

Pimapen Tamiri

Ev  ve işyerlerinizde pencere kapı ve  balkonlarınızda uzun yıllardır kullandığınız pvc doğramalar zamanla kullanım sonuçlarına bağlı olarak aşınma yıpranma dan dolayı bozulmalar yaşanabilir. Bu gibi tamirat veya bakım gerektiren durumlarda pimapen tamiri konusundaki uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Pimapen tamiri gerektiren durumlarda sıkça rastlanılan durumlar arasında contaların zamanla aşınıp yıpranması sonrası pencerelerden su alması, suya karşı tamamen  izolasyon yapılması veya camların değişmesi söz konusu olmaktadır.

Yılmaz Yapı  Dekorasyon olarak, İstanbul’da pimapen tamiri gereksinimleriniz için hizmetinizdeyiz.

Uzman teknisyenlerimiz ve yılların bilgi birikimi ve referanslarımızla İstanbul pimapen tamiri hizmetlerinde sizlerleyiz.  Referans ve çalışmalarımız hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Pvc Tamir Nasıl Yapılır?

Pimapenler pencerelerinizin modern bir hal alması ile beraber korunaklı yapısı ile evleri ve işyerlerini korumaktadır. Pencerelerinizin tamiratı halletmeniz için sizlere pvc tamir hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Pvclerinizde bulunan pimapen lastikleri zamanla eskiyerek içeriye su sızdırmalara neden olacaktır. Ayrıca contaların paslanması ile kapanmayan pimapenler yüzünden soğuk havanın etkisi altında kalabilirsiniz. Pimapenlerin doğru kurulumu yapılmadığından dolayı doğru çalışmayacaktır. Doğru bir çalışma sağlamak için pvc pencere takozlama işlemini yaptırmanız gerekmektedir. Soğukların artması ile beraber pimapenlerinde soğuk almasına neden olmaktadır. Özellikle kış ayları gelmeden önce pencere kışlık ayarı yaptırılmalıdır. Farklı sorunlardan biri olan pimapen pencere kapanmıyor sorununu aşmak için paslanan veya işlevini yerine getirmeyen contaların değiştirilmesi gerekir. Su sızdırmalarının lastiklerden dolayı olduğu bilerek pimapen pencere lastik değişimi işlemini gerçekleştirerek su sızdırmalarını önleyebilirsiniz.

Pimapen Kapı Tamirinde Neler Yapılır?

Tamirat gerektiren pimapen kapıların sorunları genelde kollarından veya ispanyoletlerinden olmaktadır. Bizde şirket olarak pimapen kapı tamiri nasıl yapılır sorusuna cevap vererek ev veya işyerlerinde çözümler gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kurulum aşamasında takozlama ve kanat ayarı yapılmamasından dolayı oluşan sorunlarda bunlara eklenmektedir. Cam takoz ayarı yapılırken kanat ayarı da yapılmalıdır. Kilitlerin paslanması ile değişim gerekmektedir. Bu yüzden dolayı yeni ispanyolet alınarak kapılarda oluşacak kol dönmeme sorunları ortadan kalkacaktır. Farklı bir problem olarak ortaya çıkan pvc kapı düşmesi sorununu ortadan kaldırmak için bizlerden yardım alabilirsiniz. Pencereler zamanla yıpranıp eskimesinden dolayı normal işlevlerini yerine getirirken zorlanacak ve çalışamayacak hale gelecektir. Bu durumun ortadan kaldırılabilmesi için pimapen pencere bakımı servisimizin çalışmaları yapması gerekmektedir.

Havaların soğuması kışı getirdi artık evlerimizde pimapen tamirleri ve bakımları yağmurlar yağmadan çekomastiklerini ve izalasyonlarını mutlaka yaptırmalıyız ve bunlar yapıldıktan sonra pencere ispanyölet ve zaman ayarlarını yaptırmalıyız çünki kışın soğuk havalarda rüzgarlı günlerde pencereleriniz içeriğe soğuk sısdırır ve bu nedenle evinizin doğalgaz faturasına yansır hempen karlar yağmadan pimapen tamirlerini mutlaka yaptırmalıyız çünki kışın hava şatlarında soğuk olabiliyor biz pimapen tamircisi olarak tüm istanbul genelinde pimapen servisi ve pimapen tamiri yapmaktayız evinizin penceresinde sorun varsa bizi arayarak üçretsiz keşiflerimizden faydalana bilirsiniz

Halkalı Pimapen Tamiri Hemen hemen her pencere kapıda bu sorun bazen yaşanır. Peki pimapen pencere veya kapılarda kolun tam olarak dönmeme sebebi nedir. Aslında kol tamamen döner ama biraz zorlanmanız gerekebilir. Bunun sebebi kötüye değil iyiye işarettir. Çünkü zor kapanan pencere demek son hadde de kolun tamamen döndürerek pencerenin daha iyi daha sıkı kapanmasına işarettir. Tabi bayanlar için bu zor olsada erkek gücü ile kapatarak çok daha iyi yalıtım sağlanmaktadır.  pimapen kapı kolu bozuldu ise işiniz biraz zor olabilir.

Tabi her zaman bizim bahsettiğimiz gibi olmayabilir ve tamiri gerekebilir. Pİmapen pencere kapı kolu boşa dönüyor ise tamiri için öncelikle usta çağırmayarak kendiniz yapacak iseniz bir tornavide bulmanız gerekir. Kolun üstünde ki kapağı gevşeterek kol vidalarını görüp sökeceksiniz ve bu sayede sorun pimapen pencere kapı kolunda mı değil mi bakacaksınız. Büyük ihtimal kolda değil açılır kanattaki yukarıdan aşağı olan uzun demir parçada problem. Yani kolun hareket ettirdiği ve kapatıldığı zaman pencereyi kilitleyip açan mekanizmadadır. Bu mekanizmayı tamir etmeniz çok zor bu nedenle 50 tl ile 75 tl civarı bir ücret ödeyerek o parçanın yenisi ile değiştirmeniz gerekecek. Bu nedenle pimapen tamiri yapan bir usta çağırmak mecburiyetiniz var. Kendim yaparım derseniz pimapencilerde 25-30 tl’ye parçayı alabilirsiniz ama sonra pencere ayarıda gerekeceği için esasında işi ustasına bırakmanız gerekir. Reklam gibi olmasın ama beni arayabilirsiniz. İstanbul anadolu yakası hizmet vermekteyim.

Tamirat İşlemlerini Nasıl Yapıyoruz?

Pimapen kollarınız dönmüyor veya kilitleriniz çalışmıyor ise en kısa zamanda kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Arıza yaratan donanımlar değiştirilmediği sürece sürekli olarak sorun oluşturmaya devam edecektir. Pimapen bakımlarınızı yaptırmak için pimapen tamiri servisi ile çözüm bulabilirsiniz. İstanbul’un popüler semtleri olma yönünde ilerleyen Beylikdüzü’nde herhangi bir tamirat ihtiyacı için uygun fiyatlarımız dahilinde çalışmalar yürütmekteyiz. Menteşede yaşanan sorunlarınızı bakım yaptırarak çözüme ulaşmasını sağlamak amacıyla sizlere pimapen tamiri beylikdüzü servisimizi ustalarımız dahilinde göndererek çalışmalarımızı yapıyoruz. Hızlı bir yaşam niteliği bulunan İstanbul’da, karşılaştığınız pimapen sorunlarınız için pvc tamir istanbul adı altında gerekli çalışmaları yerinde gerçekleştirerek sorunsuz bir kullanım sağlıyoruz. Anadolu yakasının her geçen gün gelişen semtlerinden biri olan Ümraniye her geçen popülaritesi artan bir yer haline gelmektedir. Sert kış durumları nedeni ile pimapenlerin aşınmasından kaynaklı sorunlar için pimapen tamiri ümraniye servisimizi tamirat ve bakım gerektirecek bölgelere uygulamalar yapıyoruz. Pencereler kullanım alanlarına göre değişkenlik göstererek zamanla aşınır. Arıza çıkan noktaları yaptırabilmek için pimapen tamir servisimizden yararlanarak kol değişimleri, takozlama ayarı yaptırabilirsiniz.

Bakım Gerektiren Pimapenler Nasıl Tamir Edilir?

Havalandırmak ve soğuk havadan evlerimizi uzak tutmak için pencerelerimizde kullanılan pimapenler farklı dış etkenler yüzünden zamanla çalışmalarında aksama yaşamaktadır. Bu sorunlara pimapen tamiri nasıl yapılır sorusu aklımızı sürekli bulandırmaktadır. Pencerelerin yapım aşamasında camların takozlama ayarı yapılmadan yapılan kurulumlardan dolayı arızalar oluşmaktadır. Kanat ayarları karşılıklı olarak düzgün yapılan pimapenler sorun yaşamadan kullanıma hazır hale gelmektedir. Ayar yapılması gereken pimapenlerinize özgü olarak pimapen pencere ayarı nasıl yapılır sorusunu açıklayacağız. Bakımı zamanında yapılması gereken pimapenlerinizin tamiratını menteşe ayarı ve takozlama ayarı için pimapen tamiri ataşehir servisimizi bu çalışmaları halledebilmek için hazır halde tutuyoruz. Kış aylarının hayata dair birçok noktaya etki ettiğini biliyoruz. Yenilenmesi gereken pimapenlerinizin kilit değişimlerini ve ispanyolet düzenlemelerini pimapen tamiri başakşehir servisimiz aracılığı ile ortaya çıkan sorunları çözüme kavuşturuyoruz.

 

pimapen bayisi ESERLERPEN Halkalı deki pimapen üretim atölyesinden kaliteli ve uygun pimapen fiyatları ile hizmet vermektedir.Bağcılar

Pimapen İkitelli bayisi olarak biliyoruzki bir iş yaptırırken yada bir ürün alırken ilk düşündüğünüz fiyatmeselesidir.Kaliteli bir iş yaptırmak tabiki herkesin ilk tercihidir.

Biz İkitelli pimapen firması olarak pimapen ürünlerimizi kaliteli işçiliğimiz ile bütünleştirerek evlerinizin ısı kayıplarına yol açan eski ahşap doğramalarınız ile değiştirerek tasarruf kazanmanızda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak istiyoruz.

İkitelli pimapen ataölyemizden kendi üretimimiz ve kendi montaj ekibimiz ile hizmet vermenın ayrıcalığını uygun pimapen fiyatlarımız ile sunmaktayız.

İkitelli Pimapen yaptırırken teknik konular hakkında tam ve doğru bilgi akışını siz değerli müşterilerimize birebir anlatmaktayız.Şu an piyasada bir çok pimapen işi yapan yetkisiz firmalar bulunmaktadır.Pimapen işi yaptırırken Dikkatli bir araştırma yapmalı ve size  yakın bir bayi ile çalışmanızı tavsiye etmekteyiz.

İkitelli Neden size yakın bir pimapen bayii? Pimapen pencere sistemleri yaz kış hava sebeplerinden dolayı ve kullanıma bağlı etkenlerden ötürü ayarlanması gereken bir pvc sistemidir.Örneğin evinizin pimapen doğramalarını değiştirdiniz ve belli bir zaman aralığı geçti ve pencerenizin ayarı bozuldu yada kapınızın kilitlenmesi sıkıntı yarattı.İşi yaptırdığınız pimapen bayisi uzakta ve geliş süresinin bir haftayı bulacağını söyledi ne yapacaksınız?İşte size yakın bir pimapen bayisi ile yola çıkmış olsaydınız günü birlik müdehale eder ve pvc tamiri sorununuzu giderirdi.

Biz ESERLERPEN pimapen bayisi olarak hemen yanıbaşınızda ve kendi yerimizde olmanın ayrıcalığını siz değerli kayaşehir deki komşularımıza sunmaktayız.

Pimapen pencere sistemleri kentsel dönüşümün hız kazandığı Kayaşehir de özellikle son çıkarmış olduğu pimapen modelleri ile yeni mimari yapılarda oldukça zenginlik kazandırıyor ve yeni ev sahibi olanlara soğuk kış aylarında tasarruf kazandırarak giderlerini en aza indiriyor ve tasarruf etmelerini sağlıyor…

İkitelli Pimapen fiyatları metretül olarak hesaplanmaktadırlar metretül fiyatlarımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 16 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl
İkitelli Egepen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

İkitelli Erpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

İkitelli Fıratpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Gelişen teknolojinin biz insanlara vermiş olduğu en önemli öğelerinden biri internet kullanımının kolaylığı.Artık bir ürün alırken yada satarken internet aracılığı ile işlemlerimizi yapıyoruz.Evlerimizin bir çok alanına yenşi bir ürün aldığımızda önceliğimizi evlerimize en yakın olan mağazalara veriyoruz.
Pimapen yaptırırken de bir çok müşterimiz internet aracılığı ile evine en yakın pimapen bayileri ile temas kurmaktadır. Bu firmaların bir çoğunun vergi levhası dahi bulunmamaktadır.Dikkatli olmanız gerekmektedir.

Biz ESERLERPEN Florya da kurmuş olduğumuz pimapen imalatmız ve showroomlarımızla 2007 den bu yana şahıs firması olarak hizmet vermekteyiz.
Hiç peşinatsız pimapen modellerimizi hangi marka isterseniz yapıyor ve montaj uygulamasını kendimiz bizzat yaparak sorunsuz teslim ediyoruz.

Florya pimapen bayisi olarak Bağcılar,ki pimapen pencere ve kapı sistemlerinde arzalı pimapen tamirlerinizi garantili işçiliğimiz ile yapmakta olduğumuzu hatırlatmak istiyoruz. Yapmış olduğumuz pimapen tamir işlerimize 5 yıl işçilik ve aksesuer garantisi veriyoruz…

PIMAPEN S-6000 QUADRO
pimapen s6000 QUADRO

Adından da anlaşılacağı gibi 6000 seri yani genişliği 6 cm yani 60 mm’dir. Yandaki resimde gördüğünüz üzere 4 odacıktır. İçeriden ve dışarıdan çift contalıdır. Peki bu contalar ne işe yarar. Conta diğer adı ile fitiller pencere kapandığında tam basarak hava geçişini kapatır. Yani hava dıştakinden geçse içte ki fitilden geçmez. Genel olarak tüm pvc pencere ürünlerinde bu özellik vardır. Fitil değişimi yani conta değişimi yapılabilmektedir.
Aslında 6000 seri tedavülden kalktı diyebiliriz. Artık 70mm ‘lik seriler ön planda olduğu için ve aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az olduğu için kimsenin tercihi olmuyor. Bir dairede 2500 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Horizon

pimapen s7000 horizonPiyasada en çok tercih edilen ve bir usta olarak tavsiye ettiğim kaliteli ve gayet yeterli bir ürün diyebilirim. 7000 seri yani 7 cm profil genişliği 2.5mm et kalınlığı var.  İç ve dış contalı bu ürün piyasada ki bir çok üründen daha kalitelidir. Pimapen plastiği yani pvc profili gerçekten diğer markalara göre daha iyi daha kaliteli bunu kullanan montajını yapan bir usta olarak söylüyorum. Ve 7000 seri olan bu horizon serisini sizlere tavsiye ederim. Bu ürün bir dairede 2600 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Maximus

pimapen s7000 maximusFabrikada ki ustamızın deyimi ile gerçek pimapenin kendisi bu seriymiş. Bize göre ikiside 7000 ve tek farkları görünüşü. Ancak işi gerçek ustasından dinlediğimiz zaman maximus çok daha kaliteli olduğunu anlıyoruz. Horizon ile maximus farklarından biri profil et kalınlıkları. Horizon 2.5mm maximus ise 3mm.  Maximus serisinde kullanılan pvc profil kalitesi a sınıfı yani 1. sınıf tamami ile kaliteli bir ürün. Pimapenin kendisi bu diye boşa demiyor ustamız. Ayrıca piyadaki en estetik ürün. Tabi fiyatı bir dairede 500 tl civarı daha yüksek gelebilir. Ama senelerde kullanılacak bir üründe değer. Bu zamanda 1-2 yıl kullanacağımız telefonlara bile 1.500 – 2000 tl veriyoruz.  Neden evimize yaptıracağımız pencere vermeyelim. Bu ürün bir daire pimapen fiyatları  3000-3300 tl civarı tutar.

    Pimapen S-7500 Fantasia

pimapen s7500 fantasiaResimde gördüğünüz günü iç, dış ve ekstra olarak ortasında bir conta daha var. Açıkçası diğer tüm modellerden çok daha hoşuma giden bir model. Görünüm olarak değil. 7500 seri yani 7.5 cm genişiği olmasının yanı sıra ekstra olarak ortada conta olması yalıtıma büyük katkı sağlamaktadır. Bir dairede fiyatı 3500 tl civarı tutmaktadır.
Kısaca bu yazımızda sizlere ürünlerden ve pimapen fiyatlarından bahsettik. Aklınız

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*